Menu
Tablet menu

Oddysey 7Q

Informacje

Profesjonalny monitor od Convergent Design

Oddysey 7Q

Tworząc Odyssey 7Q Convergent Design wykorzystało swoje doświadczenie i wiedzę dotyczące zarówno rejestratorów emisyjnych, jak i filmowych, dodając do niego funkcje godne profesjonalnego monitora z wyższej półki.

Seria Odyssey to profesjonalne monitory z 7.7-calowymi wyświetlaczami OLED i funkcjami wysokiej klasy monitorów, jak Waveform, Zebra, Histogram, Vectorscope, Asystent ustawiania ostrości, Fałszywy kolor, wyświetlanie Timecode i poziomu Audio, oraz trybem 1:1 Piksela. Odyssey7 jest wyposażony w wejścia/wyjścia HDMI oraz SD/HD/3G-SDI; w możliwej konfiguracji pojedynczej i podwójnej. Jak można się było spodziewać po sprzęcie od Convergent Design, Odyssey ma niski pobór mocy, jest lekki i opakowany w wytrzymałą obudowę z magnezu. Odyssey7 jest dostępny w niesamowitej cenie i oferuje pełną funkcjonalność monitora oraz rejestratora formatów skompresowanych. Odyssey7 nadaje się idealnie jako monitor do DOWOLNEJ kamery, rejestrator proxy, oraz do stosowania z lustrzankami cyfrowymi.

Dodaj do swojego Odyssey7Q opcje, takie jak ARRIRAW, Canon C500 4K Raw, Sony FS700 Raw, Multi-Stream HD i inne; możesz kupić pełną licencję, lub po prostu wynająć daną opcję na dzień lub więcej – to pierwsze takie rozwiązanie na rynku! W Odyssey zastosowano unikatową architekturę połączenia dwóch SSD, a z dyskami SSD o pojemności 512GB otrzymujesz długi czas nagrania i możliwość nagrywania kopii zapasowych.

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiSerwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem