Menu
Tablet menu

Neo 3D

Informacje

Kompleksowe rozwiązanie do korekcji kolorów

Cineform Neo3D

Neo3D od CineForm zapewnia kompleksową pracę edycjną z 3D na Mac`u i Windows`ie w celu poprawy efektywności i zmniejszenia kosztów tworzenia zawartości 3D. Neo3D jest kompatybilny z większością oprogramowania NLE i wspiera programy, które obsługują pliki QuickTime lub AVI, takie jak Final Cut Pro, Premiere Pro, Sony Vegas, After Effects i inne. Podczas edycji, Neo3D pozwala na wybór trybów wyświetlania 3D dla zewnętrznego monitora, korektę konwergencji (poziomy, piony, rotacja) w czasie rzeczywistym, keystoning i kontrolę koloru. Wszystko to jest wykonywane w czasie rzeczywistym i realizowane w aktywnych metadanych.

Z Neo3D otrzymujesz:
  • Pełna edycja 3D: Pliki CineForm 3D można edytować w Final Cut Pro na Mac, Premiere Pro w systemie Windows i innych popularnych narzędziach do edycji w taki sam sposób jak każdy plik 2D CineForm.
  • First Light ™ 3D: serce Neo3D. Wszystkie korekty 2D i 3D są realizowane jako aktywne metadane pod kontrolą First Light. Aplikacja First Light jest aktywna podczas edycji i pozwala dostosowania parametrów 2D i 3D Aktywnych metadanych.
  • Wsparcie wyświatlania w większości monitorów 3D: montaż w czasie rzeczywistym w różnych prezentacjach 3D podczas dekodowania 3D: dual-link stereo (tylko Mac), side-by-side, over-under, przeplot pola. Umożliwia korzystanie z niedrogich monitorów konsumenckich oraz edycyjnych okularów 3D.
  • Zawiera Neo 4K: Neo3D zawiera wszystkie funkcje edycyjne 2D i funkcje tworzenia plików zawartych w Neo4K w celu uproszczenia związane z tworzeniem pliku 2D.

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiSerwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem