Menu
Tablet menu

Joeco BBR1-D

Informacje

Rejestator wielościeżkowy zajmujący 1U w racku 19"

Joeco BBR1-D

Rejestrator BBR1-D BLACKBOX RECORDER, który oprócz złączy analogowych posiada cyfrowy interfejs AES/EBU umożliwia przechwycenie sygnału audio z cyfrowego stołu mikserskiego wyposażonego w wejścia i wyjścia AES/EBU.

Joeco BBR1-D

Trzy 25-pinowe żeńskie konektory D-type, każdy z 8 kanałami wejściowymi i wyjściowymi mogą zostać połączone z Twoim cyfrowym stołem mikserskim, by przechwytywać sygnał audio i wysyłać sygnał powrotny bez dodatkowej konwersji A-D. Wszystkie inne funkcje znane z podstawowej wersji rejestratora pozostają bez zmian.

Interfejs AES/EBU może działać z częstotliwością próbkowania do 96kHZ i zgodny jest ze standardem AES (AES-3:2003). Można połączyć ze sobą kilka rejestratorów BBR1-D, w przypadku bardziej złożonych wielośladowych nagrań.

Cechy produktu:

Rejestrator BBR1-D BLACKBOX RECORDER oferuje wszystkie funkcje podstawowego BBR1, ale poza tym daje możliwość korzystania z coraz bardziej powszechnego format AES/EBU. Na panelu przednim znajdują się wyglądająco znajomo przyciski transportu, w które wyposażone jest każde urządzenie do nagrywania. Dzięki nim wszystkie podstawowe operacje stają się bajecznie proste. Jest to niezwykle ważne, jako że realizator podczas występu powinien przede wszystkim skoncentrować się na dźwięku "na żywo”. Po połączeniu urządzenia ze stołem wszystkie ścieżki są od razu domyślnie są uzbrojone do nagrywania – wystarczy nacisnąć RECORD i zacząć nagrywać. Dziecinnie proste!

Kontrolki LED pokazują poziomy każdego sygnału wejściowego, więc od razu możesz się upewnić czy nagrywany przez Ciebie sygnał nie jest na przykład za bardzo wysterowany i na bieżąco wyrównać wzmacniacze mikrofonowe na stole. Mimo iż przy każdym kanale znajdują się tylko 3 diody, ich zróżnicowana jasność sprawia, że stanowią one doskonały wskaźnik wysterowania.

Na głównym ekranie wyświetlany jest czas nagrywania i ilość wolnego miejsca na naszym dysku. Mierniki wyposażone zostały także w tzw. sticky peak, który informuje nas o przesterowaniu sygnału. Jeden rzut oka i od razu będziesz wiedział jak głośne było nagranie i czy nie przesterowałeś jakiś kanałów. A wszystko to odbywa się szybko i sprawnie, bez niepotrzebnego „grzebania" przy urządzeniu i straty czasu, który w przypadku realizatora jest dobrem deficytowym. Urządzenie posiada także gniazdo PS2 do podłączenia klawiatury. Jeśli znajdziesz chwilę, możesz wpisać nazwy ścieżek oraz utworów, co znacznie ułatwi Ci życie i ich identyfikację, gdy będziesz je miksował na swojej stacji.

Ponadto, urządzenie wyposażono w 4 przyciski funkcyjne “Menu/Ok", "Loop", "Mark" oraz "Back" oraz „wirtualny” obrotowy enkoder. Dzięki nim można sterować bardziej zaawansowanymi ustawieniami urządzenia oraz obsługiwać funkcje zapętlania. Dzięki nim możesz zapętlić jakiś kawałek próby nagłośnienia, gdy ustawiasz dźwięk w danym miejscu.

Jedną z najważniejszych cech BBR1, iż wejścia są domyślnie zapętlone bezpośrednio z wyjściami za pomocą wbudowanych przekaźników we wszystkich trybach oprócz playbacku. W razie utraty zasilania przez BBR wejścia zostaną samoczynnie zwarte z wyjściami, bez żadnego wpływu na nagłośnienie.

Z poziomu menu możemy przewijać listę funkcji i edytować ich parametry. Możemy ustawić częstotliwość próbkowania, uzbroić ścieżki do nagrywania, przełączyć źródło synchronizacji, wpisać nazwy ścieżek i utworów, ustawić poziomy wejściowe i wyjściowe, czy też ustawić punkty zapętlenia.

Producent przewidział także sytuację, w której nagrany materiał może zostać przypadkowo odtworzony podczas występu. Z tego względu domyślnie włączana jest funkcja Playback Lockout, której aktywność sygnalizowana jest dedykowaną kontrolką.

Media

Media

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiJoeco logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem