Menu
Tablet menu

Acoustix

Informacje

Acoustix

Sample Logic Acoustix

Biblioteka sampli The Elements EXP od Sample Logic to produkt zaprojektowany całkowicie od nowa. Znalazły się w niej nie tylko instrumenty doskonale znane z poprzedniej wersji, lecz również ponad 350 nowych instrumentów, co sprawia, iż do Twojej dyspozycji jest teraz ponad 2000 instrumentów oraz. Całkowicie odmieniony został także interfejs użytkownika.

Instrumenty (presety) oraz klipy (loopy) są w pełni kompatybilne z Ableton Live, dzięki czemu środowisko pracy jest bardzo przyjazne użytkownikowi a sterowanie jest bardzo intuicyjne. Każdy instrument korzysta z formatu Rack oprogramowania z serii Live, a 8 drobiazgowo zmapowanych kontrolerów Macro Control umożliwiają błyskawiczne tweakowanie. Oznacza to także, iż wszystkie instrumenty oraz loopy można zmapować do kontrolera sprzętowego lub zautomatyzować w oprogramowaniu z serii Live.

Wsród efektów i parametrów odnaleźć można: Attack & Release, Reverb, Filter Delay, Arpegiator, Filter Cuttoff & Resonance, oraz wiele innych. Dzięki temu „rzeźbienie brzmienia” [sound sculpting] każdego instrumentu jest bardzo intuicyjne oraz bajecznie łatwe. A co najważniejsze, wszystkie klipy i presety są od razu gotowe do produkcji, przygotowane niemalże „na specjalne zamówienie” i zmasterowane z użyciem potężnych efektów audio oprogramowania Live.

Acoustix działa tylko i wyłącznie razem z Suite 8, Live 8 lub Live Intro i jest dostępny wyłącznie w wersji pobieranej bezpośrednio ze strony producenta.

Na produkt składa się:
  • 200 racków z instrumentami reprezentujących różne style, od instrumentów otaczających, efektów przejścia, zestawów perkusyjnych, po wielowarstwowe ensamble instrumentalne
  • 63 pętli rytmicznych z opcją synchronizacji tempa zarówno w formacie audio oraz MIDI clip
  • 14 tzw. zestawów „construction kits” (wiele uprzednio zdefiniowanych instrumentów oraz klipów od razu gotowych do tego by je odpalić, grać na nich, czy występować)
  • nagrania piosenek demo, które w pełnej krasie pokazują jaki potencjał muzyczny posiada Acoustix

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiSamplelogic logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem