Menu
Tablet menu

The Elements EXP

Informacje

The Elements EXP

Sample Logic The Elements EXP

Biblioteka sampli The Elements EXP od Sample Logic to produkt zaprojektowany całkowicie od nowa. Znalazły się w niej nie tylko instrumenty doskonale znane z poprzedniej wersji, lecz również ponad 350 nowych instrumentów, co sprawia, iż do Twojej dyspozycji jest teraz ponad 2000 instrumentów oraz. Całkowicie odmieniony został także interfejs użytkownika.

Zawartość biblioteki podzielona została na następujące kategorie:
  • Ambience
  • Bass
  • Harmony
  • Impacts
  • Melody
  • Rhythm

Całkowicie odmieniony interfejs graficzny użytkownika oraz instrumenty oraz multisample zaprogramowane w najdrobniejszych szczegółach - to nowa biblioteka The Elements EXP od Sample Logic. Biblioteka oparta jest na wielokrotnie nagradzanym odtwarzaczu Kontakt Player od Native Instruments. Instrument dostępny jest zarówno na komputery z systemem Windows jak i Mac OS X w wersjach: Audio Unit, VST, DXi, RTAS oraz stand-alone. The Elemets EXP to produkt idealny dosłownie dla każdego: kompozytorów muzyki do filmów oraz gier komputerowych, projektantów dźwięku, DJów, muzyków, producentów a nawet ... wykonawców na żywo. Ten produkt sprawi, iż tworzenie jakichkolwiek kompozycji stanie się bajecznie proste.

Nowe pierwiastki w muzycznym układzie okresowym:

Specjaliści z Sample Logic twierdzą, iż ta biblioteka to kwintesencja 6 najważniejszych pierwiastków muzycznych, które znalazły swoje odzwierciedlenie w nazwach kategorii instrumentów, a więc Ambience, Bass, Harmony, Impacts, Melody, oraz Rhythm. Poza tym, biblioteka oferuje wiele nowych funkcji (arpeggiator, gater) oraz całkiem nowe efekty, z możliwością ich automatyzacji (przykładowe efekty to Chorus, Pulser, Delay, Reverb, EQ, czy Portamento).

Nareszcie jest do Twojej dyspozycji!

Biblioteka The Elements EXP obejumująca łącznie 14 GB sampli to kolekcja ponad 2000 instrumentów i multi. Przeznaczona jest dla tych, którzy sięgają dalej niż obecne standardy. Dzięki kategoryzacji brzmień użytkownik nie traci czasu na szukaniu konkretnego brzmienia, a te bez cienia wątpliwości są najwyższej klasy. W bibliotece znalazły się piękne brzmienia typu ambience, melodyczne chórki, brzmienia szczególnie użyteczne przy produkowaniu muzyki do gier komputerowych (smoki, odgłosy jednorożca). Jest to jednak zaledwie niewielka próbka prawdziwych możliwości tej biblioteki ...

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiSamplelogic logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem