Menu
Tablet menu

Avid Pro Tools S3

Informacje

Ergonomiczny panel kontrolny z obsługą EUCON

Avid | Pro Tools S3

Pro Tools | S3 stworzono na bazie cenionego i obsypanego nagrodami Pro Tools | S6. S3 to kompaktowy, ergonomiczny panel kontrolny z obsługą EUCON. Uproszczona, lecz uniwersalna konstrukcja to rozwiązanie, które doceni każdy realizator dźwięku zajmujący się miksowaniem. Podobnie jak S6, S3 zapewnia kontrolę nad wszystkimi elementami Pro Tools czy innego DAW, lecz jest dostępny w bardziej przystępnej cenie. Dzięki niewielkim rozmiarom można go komfortowo używać na niewielkiej przestrzeni lub w terenie. Jego ogromne możliwości i wydajność sprawiają jednak, że równie dobrze sprawdzi się w małym studiu projektowym jak i w najbardziej wymagającym środowisku produkcyjnym.

Przejmij pełną kontrolę nad swoim studiem

Tak dużą wszechstronność i całkowitą kontrolę nad DAW może Ci zapewnić tylko Avid. S3 ma pełne wsparcie dla EUCON, a obsługę nagrywania, montażu i nagrywania zintegrowano na niewielkiej przestrzeni, tworząc ergonomiczny, pomysłowy design. Dzięki temu możesz pracować szybciej i sprawniej – korzystaj z dowolnie wybranego DAW, zwiększając swoje możliwości w zakresie miksowania. S3 rozpoznaje obsługiwane aplikacje, możesz więc w ciągu paru sekund przełączyć się z sesji jednego DAW na inny. Dzięki małym wymiarom S3 zmieści się wszędzie, a Ty zachowasz wygodę i pełną kontrolę.

Pracuj szybciej i sprytniej

W S3 połączono tradycyjny układ konsoli z usprawnieniami znanymi z Pro Tools | S6, dzięki czemu obsługa jest prosta i intuicyjna, niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia. Przygotowanie ścieżki do nagrywania, włączanie trybu solo, wyciszanie, edycja wtyczek, przywoływanie ustawień (snapshotów) i automatyki miksów – wszystkie te funkcje możesz kontrolować dotykowo, swój wymarzony miks stworzysz więc szybciej i z większą precyzją niż pracując z klawiaturą i myszką. Dodatkowo dzięki połączeniu z Pro Tools przyspieszysz przepływy pracy i uzyskasz dostęp do unikalnych funkcji, zwiększając swoją wydajność. Jeśli znasz Pro Tools, z S3 poczujesz się jak w domu.

Całkowita integracja, ergonomia i rozbudowany system wizualny

Wszechstronność i ścisła integracja z DAW to cechy, którymi szczycą się produkty Avid – S3 nie jest inny. Intuicyjna obsługa daje poczucie pracy z naturalnym przedłużeniem oprogramowania. Dodatkowo otrzymujemy bogaty system podświetleń i informacji o stanie miksu, dzięki czemu miksowanie staje się jeszcze wygodniejsze i szybsze.

  • - 16 kanałów, w każdym znajduje się czuły na dotyk tłumik wyposażony w napęd oraz 10-diodowy wskaźnik poziomu sygnału
  • - 32 czułe na dotyk wciskane pokrętła, które służą do obsługi panningu, regulacji wzmocnienia, parametrów wtyczek i innych funkcji (16 do obsługi kanałów, do pozostałych 16 można przypisać funkcje). Każde pokrętło ma 3-kolorowy wskaźnik diodowy.

Miksuj tak jak lubisz

Dzięki technologii EUCON możesz nie tylko tworzyć miksy korzystając z Pro Tools, Logic Pro, Cubase, czy innego DAW, możesz również dostosować panel kontrolny indywidualnie do każdego zadania. Utwórz maks. 12 własnych ustawień miksera i przywołaj wybrane z nich w dowolnym momencie – ta funkcja jest idealna do miksowania perkusji, wokali, rozmów, efektów dźwiękowych, czy grupowania ustawień do innych zastosowań. Dodatkowo z łatwością przełączysz się pomiędzy aplikacjami. Mając nieograniczone możliwości możesz podjąć się dowolnego projektu i swobodnie wybrać program do jego realizacji.

Stwórz mini-studio w dowolnym miejscu

Pracujesz w domu, kulisz się w jakiejś klitce, a może jesteś ciągle w podróży? Nieważne – z S3 zawsze będziesz mieć pełną kontrolę nad swoim studiem, a dzięki kompaktowym rozmiarom zmieścisz go wszędzie. W dodatku S3 ma wbudowany interfejs 4x6, który pozwala na nagrywanie, miksowanie i monitoring przy użyciu jedynie panelu i laptopa (lub monitoring tylko za pomocą S3) bez dodatkowego interfejsu audio.

Sprawdzona i ceniona technologia

Niewiarygodne przyspieszenie Twojej pracy, integracja z DAW dająca ogromne możliwości, imponujący czas reakcji – S3 jest tak wydajny, ponieważ oparto go na sprawdzonej technologii, której zaufali najbardziej wymagający profesjonaliści. Otrzymujesz urządzenie o niezrównanej jakości, dzięki któremu Twoje miksy zabrzmią tak dobrze, jak to tylko możliwe – za każdym razem.

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiAvid logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem