Menu
Tablet menu

Avid Pro Tools S6

Informacje

Ergonomiczny, modularny panel kontrolny z obsługą EUCON

Avid Pro Tools S6

Avid definiuje na nowo miksowanie prezentując panel kontrolny Pro Tools | S6. Połączenie najlepszych rozwiązań znanych z serii ICON i System 5 i rewolucyjnej konstrukcji modułowej przyniosło produkt o doskonałej ergonomii. Współcześni realizatorzy dźwięku otrzymują panel, który umożliwia intuicyjną, inteligentną obsługę studia. Technologia, na której go oparto, zyskała już uznanie profesjonalistów z branży muzycznej – z S6 Twoja wydajność wzrośnie, a Twoje miksy zabrzmią tak dobrze, jak to tylko możliwe.

Rewolucyjna konstrukcja modułowa

S6 zaprojektowano tak, aby mógł rozwijać się razem z Tobą – teraz i w przyszłości. To pierwsze tego typu rozwiązanie modułowe, dzięki któremu do panelu można dodawać moduły zgodnie z aktualnymi potrzebami i trybem pracy. Takie rozwiązanie pozwala na ograniczenie niepotrzebnych kosztów i stopniową rozbudowę systemu wraz z Twoim rozwojem profesjonalnym. Możesz wybrać już skonfigurowany wariant S6 M10 lub S6 M40 z dodatkowymi opcjami. Mając S6 M40 masz dowolność w rozbudowywaniu go i dopasowywaniu, tworząc różne kombinacje modułów.

Wygoda i ergonomia

Praca z S6 jest wyjątkowo intuicyjna – panel zachowuje się jak naturalne, fizyczne przedłużenie oprogramowania. Dzięki precyzyjnej edycji i miksowaniu usprawnisz pracę nad każdym projektem. Ekran wielodotykowy pozwala na szybki dostęp do wtyczek i ich edycję, panoramowanie przestrzenne i wiele innych funkcji. Każdy element swojego miksu prześledzisz na wyświetlaczu – dostępny jest graficzny przewijany przebieg sygnału (waveform).

Możliwości połączeń

S6 łączy się bezpośrednio z Pro Tools i innymi DAW obsługującymi EUCON korzystając z połączenia Ethernet o wysokiej przepustowości. W ramach sieci można obsługiwać jednocześnie do ośmiu stacji roboczych i aplikacji, zachowując doskonały czas reakcji – nawet jeśli są to rozproszone systemy. Konfiguracja, skalowanie i zmiana ustawień sieciowych S6 są wyjątkowo proste.

Inteligentna obsługa Pro Tools

Pro Tools w zestawie z S6 to zalety firmowane przez Avid: szybszy przepływ pracy, szczegółowe informacje dostępne na wyświetlaczu, oraz zestaw funkcji, które dodatkowo poprawią Twoją wydajność. Automatyzacja ścieżek i edycja wtyczek. Obsługę wtyczek można rozszerzyć na moduły pokręteł (32 lub 64 pokrętła) aby uzyskać szybszy dostęp do parametrów. Dzięki funkcji Spill można przywołać kanały zebrane w grupę VCA i przypisać je do tłumików, uzyskując do nich szybki dostęp. W S6 M40 z modułem wyświetlacza możesz sprawdzić poziom redukcji wzmocnienia, a także prześledzić przebieg sygnału z różną prędkością. Kolejna opcja to edycja klipów bezpośrednio z modułu kanału. Tak zaawansowaną integrację z Pro Tools może zapewnić tylko Avid S6.

Pełna kontrola nad studiem

Poza obsługą Pro Tools, S6 pozwala Ci na elastyczność i korzystanie również z innych DAW ze wsparciem EUCON: Logic Pro, Nuendo, Cubase, Pyramix. Dzięki temu możesz miksować i łączyć kanały z dowolnych DAW* obsługując je jednocześnie na tym samym panelu S6. Dodatkowo, możesz zapisać aż do 96 indywidualnych ustawień panelu – przywołasz je w dowolnym momencie za pomocą ekranu dotykowego. S6 to jedyne profesjonalne urządzenie, które w ramach jednego panelu umożliwia jednoczesną obsługę wielu projektów muzycznych tworzonych na różnych DAW. * W systemie opartym na S6 M40 można obsługiwać maks. 8 DAW; w systemie opartym na S6 M10 – maks. 2

System podświetleń i precyzyjny wyświetlacz

S6 oferuje niespotykany system informacji wizualnej, dzięki któremu możesz kontrolować każdy element miksu. Podświetlane wielokolorowe pokrętła informują o wybranym trybie kanału. Na głównym wyświetlaczu dotykowym mamy dostęp do ścieżek, mierników, panningu i innych wskaźników. Kolorowe wyświetlacze OLED prezentują nazwy ścieżek, status automatyki i inne informacje. W panelu S6 M40 wyposażonym w moduł wyświetlacza można zobaczyć m.in. pełne nazwy kanałów, mierniki wielofunkcyjne, redukcję wzmocnienia, wykresy przetwarzania sygnału, przewijany przebieg sygnału, czy nazwy kolejnych klipów. Z takim zestawem informacji możesz miksować pewnie i wydajnie.

Sprawdzona i ceniona technologia

Niewiarygodne przyspieszenie Twojej pracy, integracja z DAW dająca ogromne możliwości, imponujący czas reakcji – S3 jest tak wydajny, ponieważ oparto go na sprawdzonej technologii, której zaufali najbardziej wymagający profesjonaliści. Otrzymujesz urządzenie o niezrównanej jakości, dzięki któremu Twoje miksy zabrzmią tak dobrze, jak to tylko możliwe – za każdym razem.

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiAvid logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem