Menu
Tablet menu

B6i Omni Earset Mic

Informacje

Nagłowny mikrofon od Countryman. Teraz jeszcze trudniejszy do zauważenia!

Countryman B6i Omni Earset Mic

Mikrofon E6i Omnidirectional Earset to niezwykle lubiany mikrofon w swojej kategorii, ceniony za wygodę oraz jakość dźwięku.

Kapsułę z główką mikrofonu umocowaliśmy na jeszcze cieńszej podstawce, która jest wytrzymała, elastyczna i niezwykle lekka. Silikonowa wyściółka wokół części wkładanej do ucha utrzymuje podstawkę we właściwym miejscu, nawet jeśli użytkownik nosi okulary i inne podobne akcesoria. Mamy w ofercie całą gamę kolorów, które bez trudu dopasują się do każdego koloru karnacji. Elastyczniejszą podstawkę mikrofonu E6i bardzo łatwo dopasować, szczególnie w sytuacji, gdy z jednego mikrofonu korzysta kilka osób.

Mikrofon E6i jest praktycznie niewidoczny dla publiczności oglądającej występ na żywo oraz dla widzów przed telewizorami. Użytkownikowi zapewnia wyjątkowy komfort noszenia. Bez zakłóceń rejestruje najbliższy dźwięk i znakomicie tłumi szum wiatru, hałas otoczenia oraz sprzężenie. Dodatkowo unikalny w branży, mocowany na zatrzask kabel wydłuża kilkakrotnie czas użytkowania sprzętu. Co więcej, kabel mocowany na zatrzask sprawia, że E6i jest kompatybilny z każdym bezprzewodowym systemem mikrofonowym – zamiast nowego mikrofonu wystarczy zakup nowego kabla!

Wymienne nakładki zapewniają ochronę przed wilgocią i pozwalają dostosować częstotliwość odbioru do różnych sytuacji lub też pracy innych mikrofonów.

Nie dziwi więc fakt, że E6i Omni Earset marki Countryman są najczęściej wybierane przez prezenterów, trenerów, księży, nadawców programów i przedstawicieli wielu innych zawodów.

W zestawie z mikrofon E6i Omni znajdują się: z kabel mocowanym na zatrzask z odpowiedni łącznikiem, osłona przed wiatrem, trzy nakładki ochronne na główkę mikrofonu, dwa spinacze do kołnierzyka (biały i czarny) oraz pojemnik do przechowywania całego zestawu.

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiCountryman logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem