Menu
Tablet menu

Dangerous Master

Informacje

Dangeorus Master

Dangerous Master

Zintegrowanie mocy analogowego przetwarzania dźwięku z nowoczesnym środowiskiem masteringu.

  • Urządzenie stworzone przez specjalistów od masteringu
  • Doskonała jakość dźwięku
  • Przetwarzanie sumy oraz różnicy sygnałów
  • Łatwa integracja z Dangerous Monitor

Przez lata wiodący inżynierowie masteringu i najlepsze studia masteringowe korzystały z narzędzi wykonywanych na specjalne zamówienie, które nie były dostępne dla całej reszty, czyli nas. Teraz to się zmieni! Firmie Dangerous Music udało się wydobyć esencję z tych narzędzi, by stworzyć Dangerous Master. Dangerous Master daje Ci możliwość wstawienia loopa, przetwarzania sygnału sumy i różnicy, wyrównania poziomu sygnału oraz kontrolowania głębi obrazu dźwięku stereo, dzięki czemu Twoje wysokiej jakości zewnętrzne korektory i kompresory przeistoczą się w pełni profesjonalny sprzęt do masteringu.

  • Urządzenie składane ręcznie z najwyższej jakości komponentów
  • Wyposażone w pełni krokowe regulatory
  • Niesamowicie czyste i ciche

Dangerous Master został zbudowany przez dokładnie tego samego Chrisa Mutha, który projektował sprzęt do masteringu dla wiodących inżynierów i studiów masteringu w Nowym Jorku. Dangerous Master może stanowić serce wspaniałego systemu do masteringu. Umożliwi Ci połączenie ze sobą mocy wybranych przez Ciebie korektorów, kompresorów oraz eliminatorów syków, a przy tym zachowa precyzyjną kontrolę poziomu sygnału oraz umożliwi monitoring, matrycowanie, kontrolę obrazu stereo. Wszystko to da Ci urządzenie wielkości 2 RU!

Zintegrowane wyrównanie sygnału Input Monitor pozwala Ci skupić się na dźwięku, który masteringujesz. Na pewno nie zostaniesz oszukanym przez różnice poziomu przed i po przetwarzaniu.

Matryca S&M matrix to analogowy procesor sygnałów sumy i różnicy, który oferuje niespotykaną dotąd kontrolę sygnałów stereo. Inżynierom masteringu z pewnością przypadnie do gustu to, iż matryca S&M pozwoli im zapisać z pozoru nie dające sie uratować ścieżki przez zmianę poziomu wokalu, a przy tym nie tknąć nawet miksu. Poza tym, będą mieli możliwość naprawienia zbyt szerokich lub wąskich pól stereo, lub wyeliminowania syku agresywnych cymbałów, bez wpływu na melodię, czy harmonię.

Dangerous Master, razem z Dangerous Monitor i Twoim ulubionym sprzętem do przetwarzania dźwięku zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz, by przeobrazić jakikolwiek miks w profesjonalnego mastera.

Tak jak wszystkie inne produkty od Dangerous Music, Dangerous Master jest tworzony przez profesjonalistów dla profesjonalistów oraz składany ręcznie z komponentów najwyższej jakości.

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiSerwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem