Menu
Tablet menu

Dangerous monitor

Informacje

„Serce i mózg” nowoczesnego w pełni profesjonalnego pomieszczenia odsłuchowego

Monitor Dangerous monitor

„Serce i mózg” nowoczesnego w pełni profesjonalnego pomieszczenia odsłuchowego.

Odsłuch kontrolny (monitorowanie) należy do najważniejszych funkcji sprzętu w jakimkolwiek studiu. Każda decyzja, która zostaje podjęta opiera się na tym co usłyszymy … bądź też nie, przez system do odsłuchu. Obecnie w profesjonalnych pomieszczeniach do masteringu oraz odsłuchu wysokiej jakości monitorowanie oznacza czystą, niczym niezabarwioną, a zarazem bardzo „muzyczną” drogę sygnału połączoną z bardzo szybką regulacją oraz intuicyjnym sterowaniem.

By praca realizatora przyniosła żądane efekty i by cechowała ją najwyższa jakość, musi on mieć możliwość szybkiego przełączania się między wieloma źródłami analogowymi i cyfrowymi, różnymi zestawami głośników, czy też szybkiego przywoływania wszelkich ustawień dotyczących np. poziomu sygnałów. Co najważniejsze, realizator musi mieć możliwość odsłuchu różnych źródeł przez tą samą drogę sygnału. Dangerous Monitor zapewni każdemu realizatorowi nie tylko wszystkie te powyższe funkcje, ale i o wiele, wiele więcej.

 • Doskonała jakość dźwięku
 • Niemające sobie równych przejrzystość, poziom detali oraz rozdzielczość
 • Wbudowana konwersja cyfrowo-analogowa w jakości masteringowej
 • Płynne przełączanie między źródłami cyfrowymi oraz analogowymi

Dangerous Monitor łączy w sobie 4 odrębne funkcje, które zostały zintegrowane w obudowie o wielkości 2RU: przełączanie między sygnałami analogowymi, przełączanie między źródłami cyfrowymi, wbudowana konwersja cyfrowo-analogowa oraz zaawansowane funkcje odsłuchu kontrolnego i masteringu. Z reguły większość tych funkcji spełniają osobne urządzenia. Dlatego też, system, który w bardzo elegancki sposób integruje je wszystkie w jednej obudowie, a przy tym zachowuje najwyższą jakość i wydajność we wszystkich obszarach to absolutna konieczność dla każdego studia, które chce liczyć się w rywalizacji z innymi.

Urządzenie to stworzone zostało przez ekspertów od masteringu, byś mógł cieszyć się najwyższą jakością monitoringu w Twoim studio. Jego wyśmienity dźwięk, wyjątkowa ergonomia i bezkompromisowa precyzja, razem z masteringową konwersją cyfrowo-analogową sprawią, iż w końcu usłyszysz, jak naprawdę brzmią Twoje ścieżki.

Jest to doskonałe uzupełnienie dla urządzeń Dangerous MQ oraz 2-BUS – powinny się one znaleźć w każdym profesjonalnym studiu.

 • Możliwość komutacji analogowych oraz cyfrowych sygnałów wejściowych
 • Krokowy tłumik regulujący głośność
 • Zaawansowane funkcje monitorowania masteringu źródeł analogowych

Zespół projektantów Dangerous Music wiedział doskonale, że istnieje wiele rozwiązań do routingu cyfrowego, konwersji oraz komutacji sygnałów analogowych dostępnych jako osobne urządzenia. Jak dotąd nie było jednak systemu, który zintegrowałby wszystkie te rozwiązania. Ponadto, dodatkowe funkcje bardzo zaawansowanego monitoringu - razem z doskonałym brzmieniem, niedoścignioną wydajnością i prostotą użytkowania - sprawiają, że Dangerous Monitor winien znaleźć się w absolutnie każdym studiu. Dangerous Monitor jest doskonałym uzupełnieniem dla Dangerous 2-BUS.

Cechy produktu:

 • Komutacja sygnałów analogowych: 3 pary analogowych wejść
 • Komutacja sygnałów cyfrowych: 4 wejścia cyfrowe z aktywnymi wyjściami THRU
 • Wbudowana konwersja D/A: Referencyjny konwerter cyfrowo analogowy firmy Dangerous Music
 • Wszystkie funkcje odsłuchu kontrolnego znane z konsolet fonicznych: PHASE REVERSE, MUTE, MONO, DIM, ALTERNATE SPEAKER oraz offset miernika VU (-6)
 • Przyłącza dla analogowych i cyfrowych mierników
 • Regulacja głośności przy pomocy krokowego tłumika dla precyzyjnego dostrojenia i powtarzalności ustawień

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiSerwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem