Menu
Tablet menu

Unique

Informacje

Syntezator od Sugar Bytes

Sugar Bytes Unique

Syntezator Unique specjalizuje się w super nowoczesnych i potężnych brzmieńiach rodem z analogowych klawiszy. Z Unique wystraczy za pomocą kliknięciem myszki przypisać parametry do wewnętrznych lub zewnętrznych kontrolerów i można się cieszyć instrumentem.Tak właśnie powinno to wyglądać.

Dusza Unique: Oscylatory

Źródłem naprawdę unikalnych brzmień Unique są jej bezpośrednie i potężnie brzmiące oscylatory.Algorytmy potrójnej piły i potrójnego FM obejmują tak szeroki zakres dźwięków, że spędziliśmy dodatkowe ekstra godziny, aby wszystko to uczynić dostępnym za pomocą zaledwie kilku kontrolek. Oscylator szumu z wbudowanym filtrem może być używany w trybie tonalnym.

Pasja Unique: Filtry I ich modulatory

Dźwięk oscylatora może być przekształcony do formantów samogłosek na wiele różnych sposobów. Soczysteh filtry mogą być również używane w trybie klasycznym, więc Unique jest też przystosowany do standardowych sytuacjach. Każdy z pięciu filtrów (z wewnętrznym przetwarzaniem sygnałów analogowych) ma pięć pojedynczych modulatorów do tworzenia niesamowitych ruchów samogłosek i filtrów. Modulatory mogą być wyzwalane na różne sposoby: na przykład grając najniższy dźwięk, pierwszy dźwięk, lub nawet zegarem arpeggiatora sekwencera.Kolejna oszałamiająca cecha Unique: wewnętrzne LFO posiada algorytmy fade dla szybkości i intensywności.

Tożsamość Unique: Kontrolery i Efekty

Wewnętrzna część kontrolerów zawiera rejestrowalne pole XY i jest bardzo łatwe do zarządzania za pomocą jednego prawego kliku na każdej kontrolce. Sekcja efektów zawiera dwa łańcuchowe Multi-efekty, z których każdy ma sześć algorytmów efektowych. Więc kiedy już stworzyłeś swoją barwę, jest mnóstwo opcji do polerowania.

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiSugar Bytes logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem