Menu
Tablet menu

Langevin Stereo ELOP

Informacje

Stereofoniczny elektro-oprtczny limiter

Langevin stereo ELOP

Stereofoniczny dual/mono eloktro-optyczny limiter.

Langevin ELOP to stereofoniczny/dual mono eloktro-optyczny limiter. To urządzenie uczyni Twoje życie prostym: ustaw i zapomnij o przesterach, cyfrowych pikach. ELOP działa przy wykorzystaniu elementu luminescencyjnego (dioda LED) i fotorezystora. Sygnał rozdzielany jest na dwa strumienie: pierwszy kierowany do diody powoduje jej mocniejsze lub słabsze świecenie, w zależności od natężenia prądu.

Skutkuje to zmianami oporności fotorezystora a w efekcie zmianami natężenia prądu/ sygnału przez niego przechodzącego. Tego typu kompresor/ limiter jest niezwykle szybki, cechuje go też transparentność brzmienia. Kompresja elektro-optyczna stosowana była w twkich urządzeniach jak: Teletronix LA-2A, LA-3A, LA-4A. Langevin ELOP stosuje ten sam pomysł, ale w oparciu o nowsze komponenty i rozwiązania techniczne. Głównie skutkuje to szybszą reakcją na transjenty i lepszą prezencją wyższych częstotliwości. Ponadto Langevin skonstruowany jest bez użycia lamp. Limiter wyposażony jest dodatkowo w filtr górnoprzepustowy o regulowanej częstotliwości odcięcia 100 lub 200 Hz.

Langevin ELOP do znakomity kompresor szczególnie do instrumentów akustycznych, basu wokalu. Jeśli potrzebujesz potężnego basu, mocnego wokalu - to urządzenie jest dla Ciebie

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiSerwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem