Menu
Tablet menu

1073DPD

Informacje

1073DPD Stereo Mic Preamp

1073DPD Stereo Mic Preamp

1073DPD łączy dwa znaszych słynnych prampów w klasie A-Neve 1073 z cyfrowym192kHz wyjściem dla nowoczesnych środowisk nagraniowych-wszystko w obudowie 1U Rack. To klasyczny projekt preampu do rejestracji wokalu i instrumentów akustycznych z dodatkowym udogodnieniem jakim jest bezpośrednie wyjście do rejestratorów dyskowych i komputerów, dzięki wysokiej jakości konwerterów analogowo-cyfrowych Neve.

Dla tych, którzy jeszcze nie znają jego dziedzictwa 1073 jest urządzeniem pierwszego wyboru wiodących producentów i artystów, dostarczającym unikalne brzmienie Neve na wielu najsłynniejszych nagraniach w ciągu ostatnich 40 lat.Duże mocne brzmienie 1073 komplementuje jakikolwiek gatunek muzyki-od rocka do popu,od hip-hopu do rapu, od thrashu do klasyki.
Jego bogate brzmienie z klasyczną sygnaturą Neve czyni go doskonałym przedwzmacniaczem do nagrywania wokalu, gitar i akustycznych instrumentów wszelkiego rodzaju.
W1073DPD, dwa preampy mikrofonowe Neve 1073 uzupełnione są dwoma znakomitymi zaprojektowanymi przez Neve konwerterami analogowo-cyfrowymi.Oprócz analogowych wyjść w klasie A, znajdują się również wyjścia cyfrowe ze wszystkimi standartowymi formatami PCM do 192kHz częstotliwości próbkowania. Unikalną cechą jest Neve DSD (Direct Stream Digital) output, zapewniające niedościgłą jakość, dalej niż technologia PCM.
Pomimo wielu możliwości, 1073DPD jest nadzwyczajnie prosty w obsłudze. .Dwa wejścia mikrofonowe i liniowe na tylnym panelu zasilają dwa stopnie wzmocnienia w klasie A z regulacją wzmocnienia gain i przełącznym zasilaniem +48V Phantom na wejściach mikrofonowych. Analogowe wyjścia w klasie A na złączach XLR również znajdują się na tylnym panelu i kontrolowane są przez pokrętła ±10dB Trim na przednim panelu.Dostepne są 2 analogowe punkty insertowe umieszczone przed konwerterami A/D.

 • • Dwa legendarne przedwzmacniacze mikrofonowe w wygodnej obudowie 1U RACK
  • Ponadprzecietne zaprojektowane przez Neve konwertery analogowo cyfrowe 24-bit.
  • Czestotliwość próbkowania do192Khz z konwersją DSD conversion.
  • Regulacja input Gain i output Trim na obydwu kanałach.
  • +48V Phantom Power i przełącznik odwracania fazy
  • Wysokiej jakości przełączni rodzaju wejścia
  • Transformatory wg projektu Neve

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiAMS Neve logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem