Menu
Tablet menu

1081R

Informacje

1081R Remote Microphone Preamplifier Rack

1081 Remote Microphone Preamplifier Rack

Przedwzmacniacze wykorzystane w 1081R Remote Rack reprezentują istotę brzmienia Neve.represent Preampy te – 1081 oraz Air Montserrat – są wciąż wybierane przez realizatorów nagrań i producentów na całym świecie.Sprawdziły się w ciągu dziesięcioleci nagrań i mają swoje miejsce w większości najlepszych studiów na świecie.

1081R jest idalnym rozwiązaniem dla realizatorów poszukujących wielu kanałów brzmienia Neve bez inwestowania w nową konsoletę.System składa się z 12gniazdowej sterowanej mikroprocesorem obudowy rack i 2 rodzajów preampów do wyboru- Neve 1081 i Air Montserrat (z klasycznej konsolety Air Montserrat).
Wybór konfiguracji prampów umożliwia realizatorom elastyczność przy nagraniach różnych stylów muzyki i kontrolę z konsolety Neve lub lub wolnostojącego komputera PC.Jeśli chodzi o zastosowanie, Air Montserrat Pre jest optymalnym wyborem do nagrań ambientowych, podczas gdy 1081jest perfekcyjny w bliskim mikrofonowaniu wokalu, instrumentów akustycznych i perkusji.
Rack może być umieszczony zdalnie i kontrolowany przez system Encore konsolety Neve lub przez wolnostojący komputer, co czyni go perfekcyjnym rozwiązaniem zarówno w studio jak i w nagraniach koncertowych. (Połączenie kablem 9-pin serial control cable via konwerter RS232 do RS485.) Ustawienia takie jak: gain, phase i 20dB pad kontrolowane są z urządzenia bądź ekranu interfejsu oraz zapisywane i przywoływane w wybranym momencie.
1081R umożliwia zastosowanie tych legendarnych prampów jako zadalne wejścia do analogowej konsolety 88RS, lub jako perfekcyjne uzupełnienie kosolet cyfrowych.

 • • 12-gniazdowy zdalnie sterowany rack zaiwrający selekcję klasycznych preampów 1081 lub Air Montserrat
  • Nowoczesny,wygodny sposób by zapewnić legendarne brzmienie Neve
  • Sterowanie z konsolety Neve lub komputera PC
  • Połączenie z komputerem-Serial
  • Zapisywanie i przywoływanie ustawień
  • Ręcznie nawijane transformatory Neve.

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiAMS Neve logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem