Menu
Tablet menu

M-2B

Informacje

Dwukanałowy, lampowy przedwzmacniacz mikrofonowy

Millenia Media M-2B

Model M-2B jest dwukanałowym, wysokonapięciowym, beztransformatorowym, pracującym w pełnej klasie A przedwzmacniaczem mikrofonowym. Jest w całości lampowym stereofonicznym układem, o niezrównanym pełnym brzmieniu.

Zaawansowana konstrukcja M-2B charakteryzuje się niezwykłym zakresem dynamiki, z zaprojektowanym ze szczególną dbałością układem uziemienia i zasilania. Beztransformatorowe połączenia, wysokonapięciowe szyny wewnętrzne, ręcznie selekcjonowane komponenty to kolejne z wielu cennych jego cech.

Dlaczego zastosowano przedwzmacniacz mikrofonowy oparty na lampie próżniowej? Wszystkie układy w urządzeniach dźwiękowych, niezależnie od zastosowanej konstrukcji - czy to lampowej czy tranzystorowej - powodują koloryzację brzmienia. Firma Millennia stara się poszukiwać w każdym z tych rozwiązań możliwości minimalizacji negatywnego wpływu układu elektronicznego na barwę dźwięku, przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnych cech sygnału wejściowego. jeśli można subiektywnie scharakteryzować stosowaną przez Millenia Media konstrukcję lampową, to wśród wielu opisów, jakie przychodzą na myśl, pojawia się ten mówiący o podwyższonej wrażliwości na otoczenie akustyczne i "eufoniczną" przestrzeń, subtelnej lecz ubarwiającej "delikatności" brzmienia oraz szczególnej "intymności", zwykle nie występującej w konstrukcjach tranzystorowych. Z drugiej zaś strony można powiedzieć o produktach półprzewodnikowych (HV-3, Mixing Suite, tory TT-FET itd), że prezentują wręcz namacalne, akustycznie wierne odtworzenie najtrudniejszych i najbardziej złożonych spektralnie sygnałów, niezwykłą stabilność dynamiczną oraz znakomite działanie w takich charakterystykach, jak zniekształcenia harmoniczne, tłumienie sygnału wspólnego, pasmo przenoszenia oraz zdolność sterowania sygnałem wyjściowym.

Stwierdzić należy, że oba rodzaje konstrukcji firmy Millennia (układy lampowe oraz tranzystorowe) oferują nadzwyczajną wierność brzmienia z tym, że każda z tych technik osiąga taką dokładność w inny sposób. Lampy próżniowe oferują swój własny charakter brzmienia, nieosiągalny przez tranzystory i na odwrót. Każda z tych technologii ma swoją istotną i pozytywną rolę do odegrania w dziedzinie profesjonalnej produkcji dźwięku.

Galeria

Zapytaj o produkt

Imie i nazwisko (*)

Proszę wprowadzić dane.
Adres Email (*)

Proszę wprowadzić poprawny adres email.
Nr tel


Treść wiadomości (*)

Proszę wpisać treść wiadomośćiMillenia Media logo

Serwis wykorzystuje pliki cookie umieszczane na urządzeniu z którego korzystasz.

Możesz zablokować użycie cookies w ustawieniach przeglądarki.

Zrozumiałem