Taking too long? Close loading screen.

W 2018r. Budynek COEK STUDIO przeszedł m.in. częściową modernizację oraz wmianę aparatury dźwiękowej. Prace objęły m.in studio nagrań, ktore wyposażone zostało w nowoczesny sprzęt elektroniczny. Zostało ono także odpowiednio zaadaptowane akustycznie. Studio nagrań zostało wyposażone w zestaw aktywnych głośników studyjnych Focal Trio 6be, analogową konsoletę do nagrań oraz sprzęt studyjny i mikrofony firm Manley, Earthworks, Telefunken, AEA i system do rejestracji dźwięku ProTools z najwyższej jakości wielokanałowym konwerterem audio Apogee Symphony 2. Uzupełnieniem system jest sterownik Avid Artist.

Miks audiobooka SAP

W studiu nagrań właśnie trwają miksy audiobooka Oddział Ciechanowski Stowarzyszenia Autorów Polskich ;)Więcej szczegółów już wkrótce, a tymczasem prezentujemy małą próbkę… 😉

Opublikowany przez Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio Wtorek, 24 września 2019

 

Łukasz Juszkiewicz / Adam Wełna (zapowiedź)

Tymczasem w studiu u Leopolda… 😉 Łukasz Juszkiewicz i Adam Wełna coś razem kombinują… 😉 Co to będzie? Dowiemy się już niebawem… A tymczasem prezentujemy małą próbkę.————————————-Zachęcamy też do polubienia VOICE by YUSH, które od niedawna działa w Kamienica WARSZAWSKA 18.

Opublikowany przez Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio Poniedziałek, 7 października 2019

 

 

 

 

Close

Cart

Brak produktów w koszyku.