Taking too long? Close loading screen.

Zapisz się do newsletter'a!

Formularz

Proszę czekać...

Dziękujęmy za zapisanie się do newsletter'a!

 • 0 out of 5

  Focal Clear Professional

  0 out of 5

  Focal logo

  Słuchawki Clear Professional słuchawki stanowią podstawowe narzędzie dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Jedyny cel: być najlepszym narzędziem do odtwarzania wysokiej jakości.

 • 0 out of 5

  Focal Twin Shape

  0 out of 5

  Focal logo

  Nowy członek rodziny Shape posiada jej główne cechy: wyposażony jest w dwa pasywne radiatory, woofery z membranami z włókna lnianego i najnowszy, aluminiowo/magnezowy przetwornik wysokotonowy w kształcie litery “M” z odwrócona kopułką. Doskonała narzędzie produkcji dla profesjonalistów.
  Shape Twin, podobnie jak Shape 40, 50 i 65 jest produkowany we Francji. Zaprojektowane aby spełnić wymagania dla monitorów bliskiego pola głośniki te łączą w sobie pomysłową konstrukcję i ustawienia skrojone pod kątem akustyki małych pomieszczeń odsłuchowych. Shape Twin wyróżnia się doskonałą jakością dźwięku w całym spektrum audio, szeroką charakterystyką częstotliwościową w najniższym zakresie oraz wysokim poziomem SPL biorąc pod uwagę jego rozmiar. Kompaktowa konstrukcja ułatwia integrację nawet w najbardziej ciasnych pomieszczeniach. Dodatkowo, jego 2.5-drożność daje mu prawdziwą przewagę jeśli chodzi o kontrolowanie basów i niższych rejestrów średniego zasięgu, które najtrudniej kontrolować w małych pomieszczeniach.
Close

Cart

Brak produktów w koszyku.