Taking too long? Close loading screen.

Zapisz się do newsletter'a!

Formularz

Proszę czekać...

Dziękujęmy za zapisanie się do newsletter'a!

Amerykańska marka z siedizbą w Santa Monica od lat dostarcza klientom najwyższej jakości produkty audio, w szczególności konwertery analogowo cyfrowe o legendarnym już brzmieniu. Oferta Apogee Electronics skierowana jest zarówno do profesjonalistów jak i osób poszukujących podręcznych rozwiązań do domowego lub przenośnego studia.

Legendarny producent konsolet studyjnych. Firma, którą w latach 60. założył Rupert Neve stała się wyznacznikiem ciepłego, analogowego brzmienia. Produkty AMS Neve były wielokrotnie nagradzane otrzymując m.in. nagrody Grammy, Emmy czy Oskara Amerykańskiej Akadamii Filmowej w dziedzinie nauki i technologii.

ATC to brytyjska marka, która od momentu powstania w 1974 roku skupiała się na najwyższej jakości. Założyciele ATC od samego początku konsekwentnie budowali głośniki z wykorzystaniem najskuteczniejszych zasad inżynierii. Oznaczało to znacznie więcej, niż dotrzymywanie kroku konkurencji lub nawet wyprzedzenie jej. Oznaczało to dążenie do tego, aby głośniki były tak bliskie perfekcji jak to tylko możliwe. Wszystkie produkty ATC są zbudowane tak, aby zapewnić najlepszą jakość odtwarzania dźwięku i sprostać wyzwaniom najnowszych technologii zapisu cyfrowego.

Audient to uznany brytyjski producent konsolet studyjnych i konwerterów audio. Firma znany jest na całym świecie z dostarczania wysokiej jakości produktów zaprojektowanych z myślą o preferencjach użytkowników, a przede wszystkim zapewnia doskonałą jakość dźwięku w przystępnych cenach.

Rodzinna firma produkująca, lider rynku ultra miniaturowych mikrofonów i direct boxów. Oferuje klientom na całym świecie produkty o niedoścignionej jakości. Szeroka oferta directo boxów, indywidualnych zestawów nausznych, mikrofonów prezenterskich, instrumentalnych, wiszących oraz instalowanych na mównicach jest projektowana, produkowana i poddawana rygorystycznym testom w siedzibie firmy w Menlo Park, Kalifornia.

Hiszpański producent z ponad 40 Letnim doświadczeniem oferuje pełen katalog rozwiązań audio – od nagłośnień budynków komercyjnych, poprzez instalacje audio w instytucjach kultury i obiektach sportowych, aż po liniowe systemy nagłośnienia. Dzięki wysokiej jakości i przystępnej cenie oferta D.A.S. Audio znajduje zastosowanie w wielu instalacjach o różnej skali.

Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale produkty Drawmer słyszysz od 30 lat, prawie za każdym razem kiedy włączysz radio, oglądasz telewizję czy pójdziesz na koncert. Od wprowadzenia na rynek bramki szumów DS201 w 1982 roku produkty Drawmer pozostają zdecydowanym wyborem producentów,m inżynierów dźwięku i artystów i jako takie są instalowane w większości dużych studiów nagrań, sal koncertowych i instalacji broadcastowych na całym świecie.

Focal to francuska marka, światowy lider w produkcji wysokiej jakości monitorów i słuchawek studyjnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w produkcji konsumenckich produktów Hi-Fi i rozwiniętemu działowi badań nad produktem Focal jest obecnie jednym z najbardziej innowacyjnych producentów w branży.

Firma JoeCo powstała w 2007 roku. Działalność badawczo-rozwojowa firmy skupiła się na rewolucyjnym odtwarzaczu BLACKBOX RECORDER przeznaczonym do nagrywania wielokanałowego dźwięku na żywo. Od premiery nagrywarki w 2009 roku JoeCo zdobył kilka prestiżowych nagród.

Amerykański producent sprzętu pro audio w tym mikrofonów, procesorów sygnału, equalizerów, konwerterów i sprzętu do masteringu. Produkty Manley Labs wyznaczają standardy dzisiejszej produkcji muzycznej.

Produkty niemieckej firmy Schoeps to topowe rozwiązania w dziedzinie mikrofonów. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na kompromisowe rozwiązania i wymagana jest najwyższa możliwa do uzyskania jakość dźwięku. Schoeps oferuje referencyjne rozwiązania dla produkcji filmowych i telewizyjnych, instalacji konferencyjnych i koncertowych, a także imprez sportowych i dźwięku 3D i VR.

Z ponad 100 letnią historią innowacyjności marka Telefunken jest szeroko rozpoznawana w świecie mikrofonów. Dzisiejsza oferta obejmuje historyczne konstrukcje jak U47 czy ELA M251, ale także nowoczesne mikrofony dynamiczne, di-boxy, lampy elektronowe i słuchawki studyjne.

System Triad Orbit to krok naprzód w ewolucji statywów mikrofonowych. Każdy element został przeprojektowany tak, aby spełniać jedną najważniejszą funkcję – precyzyjne ustawienie mikrofonu bez żadnych kompromisów

Close

Cart

Brak produktów w koszyku.