Taking too long? Close loading screen.

Amerykańska marka z siedzibą w Santa Monica od lat dostarcza klientom najwyższej jakości produkty audio, w szczególności konwertery analogowo-cyfrowe o legendarnym już brzmieniu. Oferta Apogee Electronics skierowana jest zarówno do profesjonalistów jak i osób poszukujących podręcznych rozwiązań do domowego lub przenośnego studia.

Legendarny producent konsolet studyjnych. Firma, którą w latach 60. założył Rupert Neve stała się wyznacznikiem ciepłego, analogowego brzmienia. Produkty AMS Neve były wielokrotnie nagradzane otrzymując m.in. nagrody Grammy, Emmy czy Oskara Amerykańskiej Akadamii Filmowej w dziedzinie nauki i technologii.

ATC to brytyjska marka, która od momentu powstania w 1974 roku skupia się na najwyższej jakości. Założyciele ATC od samego początku konsekwentnie budowali głośniki z wykorzystaniem najskuteczniejszych zasad inżynierii. Oznaczało to znacznie więcej, niż dotrzymywanie kroku konkurencji lub nawet wyprzedzenie jej. Oznaczało to dążenie do tego, aby głośniki były tak bliskie perfekcji jak to tylko możliwe. Wszystkie produkty ATC są zbudowane tak, aby zapewnić najlepszą jakość odtwarzania dźwięku i sprostać wyzwaniom najnowszych technologii zapisu cyfrowego.

Audient to uznany brytyjski producent konsolet studyjnych i konwerterów audio. Firma znanya jest na całym świecie z dostarczania wysokiej jakości produktów zaprojektowanych z myślą o preferencjach użytkowników, a przede wszystkim zapewnia doskonałą jakość dźwięku w przystępnych cenach.

Rodzinna firma produkująca, lider rynku ultra miniaturowych mikrofonów i direct boxów. Oferuje klientom na całym świecie produkty o niedoścignionej jakości. Szeroka oferta direct boxów, indywidualnych zestawów nausznych, mikrofonów prezenterskich, instrumentalnych, wiszących oraz instalowanych na mównicach jest projektowana, produkowana i poddawana rygorystycznym testom w siedzibie firmy w Menlo Park, Kalifornia.

Hiszpański producent z ponad 40 Letnim doświadczeniem oferuje pełen katalog rozwiązań audio – od nagłośnień budynków komercyjnych, poprzez instalacje audio w instytucjach kultury i obiektach sportowych, aż po liniowe systemy nagłośnienia. Dzięki wysokiej jakości i przystępnej cenie oferta D.A.S. Audio znajduje zastosowanie w wielu instalacjach o różnej skali.

Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, ale produkty Drawmer słyszysz od 30 lat, prawie za każdym razem kiedy włączysz radio, oglądasz telewizję czy pójdziesz na koncert. Od wprowadzenia na rynek bramki szumów DS201 w 1982 roku produkty Drawmer pozostają zdecydowanym wyborem producentów,m inżynierów dźwięku i artystów i jako takie są instalowane w większości dużych studiów nagrań, sal koncertowych i instalacji broadcastowych na całym świecie.

Earthworks to amerykański producent referencyjnych mikrofonów wokalnych, instrumentalnych i pomiarowych, do zastosowań scenicznych, studyjnych oraz instalacyjnych. Firma od samego początku skupia się na jakości swoich produktów, każdy z mikrofonów jest ręcznie strojony i testowany, aby dźwięk tak czysty i realistyczny, że możesz poczuć kalafonię ze smyczka poruszającego się po strunach instrumentu.

Focal to francuska marka, światowy lider w produkcji wysokiej jakości monitorów i słuchawek studyjnych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w produkcji konsumenckich produktów Hi-Fi i rozwiniętemu działowi badań nad produktem Focal jest obecnie jednym z najbardziej innowacyjnych producentów w branży.

Firma JoeCo powstała w 2007 roku. Działalność badawczo-rozwojowa firmy skupiła się na rewolucyjnym odtwarzaczu BLACKBOX RECORDER przeznaczonym do nagrywania wielokanałowego dźwięku na żywo. Od premiery nagrywarki w 2009 roku JoeCo zdobył kilka prestiżowych nagród.

Amerykański producent sprzętu pro audio w tym mikrofonów, procesorów sygnału, equalizerów, konwerterów i sprzętu do masteringu. Produkty Manley Labs wyznaczają standardy dzisiejszej produkcji muzycznej.

Założona w 1973 roku firma Outline Professional Audio jest czołowym producentem nagłośnienia koncertowego oraz instalacyjnego, a także procesorów dźwiękowych. Własne rozwiązania wdrażane przez firmę Outline pozwalają jej tworzyć produkty wyjątkowe i wprowadzające nowe standardy w kategorii systemów nagłośnieniowych takie jak procesor Newton czy system liniowy Superfly.

Produkty niemieckej firmy Schoeps to topowe rozwiązania w dziedzinie mikrofonów. Znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie nie ma miejsca na kompromisowe rozwiązania i wymagana jest najwyższa możliwa do uzyskania jakość dźwięku. Schoeps oferuje referencyjne rozwiązania dla produkcji filmowych i telewizyjnych, instalacji konferencyjnych i koncertowych, a także imprez sportowych i dźwięku 3D i VR.

Sonarworks powstał w 2012 roku kiedy dwóch miłośników muzyki spotkało naukowca. Doskonały połączenie akustycznego know how i zamiłowania do dobrego dźwięku zaowocowało powstaniem oprogramowania, które zmienia świat odsłuchu audio umożliwiając referencyjny dźwięk w każdych okolicznościach, na głośnikach i na słuchawkach.

Z ponad 100 letnią historią innowacyjności marka Telefunken jest szeroko rozpoznawaną w świecie mikrofonów. Dzisiejsza oferta obejmuje historyczne konstrukcje jak U47 czy ELA M251, ale także nowoczesne mikrofony dynamiczne, di-boxy, lampy elektronowe i słuchawki studyjne.

System Triad Orbit to krok naprzód w ewolucji statywów mikrofonowych. Każdy element został przeprojektowany tak, aby spełniać jedną najważniejszą funkcję – precyzyjne ustawienie mikrofonu bez żadnych kompromisów

Close

Cart

Brak produktów w koszyku.