Taking too long? Close loading screen.

Chris Vandeviver to producent oraz inżynier dźwięku, ale też popularny YouTuber i bloger. Chris prowadzi swój kanał na YouTube „Why Logic Pro Rules”, na którym umieszcza filmiki, których celem jest pomoc użytkownikom Logic Pro w osiąganiu lepszych efektów w ich ulubionym DAW.

Niedawno, Chris opublikował 3-częściową serię poświęconą poszukiwaniu najlepszego interfejsu audio do użycia z Logic. Po porównaniu interfejsów Focusrite Scarlett, Universal Audio Apollo Twin X, oraz Element Apogee 24 w kategoriach: jakość dźwięku i ścisła integracja z LogicProX. Po przeprowadzonych testach Chris stwierdził, że Apogee Element to najlepszy wybór dla użytkowników LogicProX:

Myślę, że seria interfejsów Apogee Element jest przeznaczona zarówno dla początkujących, jak i ekspertów. Zarówno jedni, jak i drudzy docenią niezawodną integrację Element 24 z DAW, jak i bardzo wysoką jakość dźwięku. Element (24, 46 lub 88) może być tak prosty w obsłudze lub tak złożony, jak tego potrzebujesz.”- Pisze Chris na swoim blogu.

Chris opublikował też 3 różne filmy wideo, które prowadzą użytkowników przez to jak Apogee Element zintegrowany jest z Logic Pro X. Opublikował także dwa filmy instruktażowe – jeden dotyczący integracji interfejsu Element z oprogramowaniem LogicProX, a drugi objaśnia sposób w jaki wtyczki-efekty DSP tego interfejsu i FX Rack umożliwiają użytkownikom Logica nagrywanie dźwięku bezpośrednio z użyciem wtyczek Apogee (dzięki technologii Apogee, zwanej „DualPath”- bez żadnych opóźnień i komplikacji – a za to z rewelacyjnym brzmieniem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Close

Cart

Brak produktów w koszyku.