Taking too long? Close loading screen.

Odbywająca się w 2020 r. Edycja największego na świecie programu AV i integracji systemów – Integrated Systems Europe, miała miejsce w RAI Center w Amsterdamie w dniach 11–14 lutego, a firma Outline skorzystała z okazji, aby wypuścić na rynek dwa kolejne przełomowe produkty.

STADIA 28 – Constant Curvature Array

STADIA 28 to nowy dodatek do bardzo udanej rodziny zestawów głośnikowych STADIA przeznaczonych do największych obiektów
sportowych i aren. Nowy moduł to obudowa Constant Curvature Array o średnim rzucie, ważąca zaledwie 21 kg, ale zdolna do osiągnięcia maksymalnego SPL o wartości 139dB. Posiada tę samą światowej klasy ochronę przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi i najwyższą jakość dźwięku, co reszta zakresu, ale jest zaprojektowany specjalnie dla mniejszych obiektów, zapewniając bardzo opłacalne rozwiązanie dla miejsc, które nie potrzebują mocy swoich większych partnerów. Jego użyteczność jest zwiększona dzięki możliwości ustawiania w pionie lub poziomie, przy zaledwie sześciu szafach zapewniających pełny zasięg 150 stopni w obu wdrożeniach.

 

L3000 – wolnostojący wzmacniacz mocy o dużej mocy

Na ISE 2020 zadebiutował również niezwykły wzmacniacz wielofunkcyjny L3000. Zaprojektowany głównie do zastosowań, w których nie jest możliwe lub praktyczne zastosowanie stelaży 19 ”, L3000 to wolnostojący, wielomodowy wzmacniacz mocy o dużej mocy, prezentowany w tym samym atrakcyjnym i trwałym drewnianym wykończeniu jak głośniki turystyczne Outline. Jeśli jednak wymagany jest montaż w stojaku, dwa L3000można zamontować za pomocą dedykowanego zestawu konspektu.Konstrukcja L3000 klasy D obejmuje dwa wejścia i cztery wyjścia, zdolne do pracy w trybie jednokanałowym (4 x 750 w przy 4 omach) i trybie mostkowym (albo 2 x 1500 w przy 8 omach lub 1 x 1500 w przy 8 omach i 2 x 750 w przy 4 omy). Wbudowany procesor DSP zapewnia szereg niezbędnych elementów sterujących wzmacniacza, a jego uniwersalny zasilacz z regulowanym przełączaniem pozwala mu działać na różnych napięciach wejściowych i cyklach zasilania na całym świecie.

 

Close

Cart

Brak produktów w koszyku.